Tabletki Na Odchudzanie – Czy Tak Naprawdę Działają?

tabletki na odchudzanie i pigułki odchudzająceWiele kobiet bierze tabletki na odchudzanie aby schudnąć i pozbyć się nadwagi, brzmi bardzo prosto nieprawdaż?

Ale czy tabletki odchudzające tak naprawdę działają czy jest to tylko utrata naszego czasu i pieniędzy?

Co robimy, kiedy jesteśmy chorzy? Bierzemy pigułkę!

Co robimy, kiedy odczuwamy ból? Bierzemy pigułkę!

Co takiego robimy, kiedy odczuwamy zmęczenie? Bierzemy pigułkę!

Nauczyliśmy się, że tabletki są najlepszym rozwiązaniem na każdy problem i dlatego je bierzemy, kiedy coś nam dolega.

Wiele kobiet próbuje także zwalczyć swoje problemy z nadwagą biorąc tabletki na utratę wagi.

Niestety, ale wiele z tych tabletek odchudzających zawiera stymulanty, które niesamowicie szkodzą organizmie oraz są bardzo uzależniające.

Sprzedawcy pigułek odchudzających obiecują natychmiastowe rezultaty, mówią nam rzeczy jak:

„Wystarczy jedna tabletka dziennie i automatycznie będziesz chudnąć…”

„Nie musisz już się przegładzać… wystarczy tylko jedna tabletka odchudzająca dziennie przez 90 dni i schudniesz 10KG…”

„Nie musisz już myśleć, co jeść… nasze tabletki na odchudzanie gwarantują że schudniesz …bla bla bla..”

Prawda jest taka, że WIĘKSZOŚĆ z tych tabletek NIE DZIAŁA. Są one stworzone tylko, aby „zwiększyć” portfele firm, które je produkują.

Osobiście wypróbowałam już prawie wszystkie te tabletki, które obiecują cuda i ZA KAŻDYM RAZEM się zawiodłam.

Z wszystkich tabletek, jakie wypróbowałam TYLKO jedna „marka” spełniła swoją funkcję. Tylko ta jedna marka dała mi objechany efekt i naprawdę schudłam. Byłam tak zadowolona, że po tylu latach nareszcie znalazłam „LEKARSTWO” na moją nadwagę, które naprawdę działa.

Ale nie trwało to zbyt długo zanim znowu zaczęłam tyć.

Dlaczego Tabletki Odchudzające Nie Działają?

Pigułgi na utratę wagi, te, które naprawdę działają (a nie ma ich zbyt wiele) nie dają długotrwałego efektu. Kiedy tylko skończysz je brać to natychmiast zaczniesz tyć i nie potrwa to zbyt długo zanim powrócisz do swojej starej wagi.

Ale co gorsze to to, że te tabletki są psychicznie uzależniające i wiele kobiet popadło w niesamowitą depresję je biorąc.

Dlaczego?

Ponieważ pigułki na odchudzanie zmieniają tryb naszego organizmu i mogą spowodować duże zmiany w naszym nastroju oraz w naszej osobowości.

Działania uboczne są w niektórych wypadkach długotrwałe a w niektórych krótkotrwałe, zależy to tak naprawdę od rodzaju tabletki, ale każda tabletka odchudzająca ma duże działania uboczne, o których producenci jakoś „zapominają” nas poinformować.

Efekty Uboczne Tabletek Na Utratę Wagi

Nerwowość, niepokój, bezsenność, wysokie ciśnienie, zmęczenie i nadpobudliwość, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, bóle głowy, wymioty i biegunka, nadmierne pocenie się, zaburzenia w menstruacji, wypadanie włosów, gorączka i wiele więcej.

Mam, więc do Ciebie pytanie. Czy warto narażać swoje ciało na to wszystko?

Jeśli otrzymałabym to oto pytanie kilka lat temu to osobiście powiedziałabym TAK, warto jeśli tylko schudnę.

Prawdę mówiąc to wiedziałam niektórych efektach ubocznych i mimo to narażałam swój organizm na różne rodzaje chorób.

Zadam Ci teraz to samo pytanie, ale trochę inaczej.

Czy warto jest narażać swój organizm na te wszystkie problemy, choroby, uzależnienia wiedząc, że najprawdopodobniej nie schudniesz?

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE!

To przecież to samo jakbyś komuś zapłaciła za na przykład ból głowy oraz biegunkę.  Czy nie jest to głupie?

Tracimy dużo pieniędzy, czujemy się strasznie w między czasie, narażamy nasz organizm na różne problemy i na dodatek brak efektu schudnięcia.

Jeśli rozpoznajesz się w powyżej opisanej sytuacji to na pewno nie jesteś sama bo przynajmniej jest nas dwie… Ale ulga nie?

Porozmawiajmy teraz o tabletkach na odchudzanie, tych  które „działają”.

Te pigułki odchudzające, które naprawdę dają efekt, a jaki już wcześniej wspomniałam to nie ma ich wiele, pozwalają Ci chudnąć, dlatego że hamują apetyt, co dalej powoduje, że spożywasz mniej kalorii niż normalnie ale jednocześnie powodują zaburzenia Twojego metabolizmu.

Podczas brania tabletek, mówię tu o tych które działają, Twój metabolizm zacznie automatycznie szybciej działać co spowoduje że schudniesz ALE kiedy skończysz to tryb Twojego metabolizmu powróci to normalnego działania co spowoduje że na nowo przytyjesz i powrócisz to tej samej wagi jaką miałaś zanim zaczęłaś z tabletkami.

Oto co powinnaś zrobić:

  1. Za wszelką cenę unikaj pigułek na odchudzanie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. W najlepszym wypadku stracisz trochę pieniędzy oraz energii, w najgorszym wypadku możesz i nawet dostać zawał serca a schudnąć i tak nie schudniesz.
  2. Jeśli bierzesz w dniu obecnym już takie pigułki i koniecznie chcesz je kontynuować brać to sugeruję abyś przeczytała instrukcję bardzo uważnie i NIGDY nie bierz więcej niż sugerowaną dawkę. Wiele kobiet chce „przyspieszyć” utratę nadwagi, więc biorą więcej tabletek niż powinny a to może być śmiertelnie niebezpieczne.
  3. Jeśli nie dasz się namówić na przestanie z tymi tabletkami to przynajmniej ogranicz czas ich używania. Pamiętaj, że im dłużej będziesz je brała to tym większa szansa, że się od nich uzależnisz, nie tylko fizycznie ale także i psychicznie.
  4. Jeżeli używasz tabletek na utratę wagi to nie zapomnij poinformować o tym swojego lekarza. Tabletki odchudzające mogą być śmiertelne w użyciu z innymi tabletkami.

Wiem że trudno jest kogoś namówić do czegoś. Kiedy ja sama używałam takich pigułek to wiem że nie przestałabym ich brać dla nikogo. Wiedziałam, że nie powinnam ale ta odrobina nadziei że może wreszcie schudnę mnie przekonała.

Spędziłam wiele lat, przeżyłam dużo bólu, wiele nieprzespanych nocy, całe mnóstwo pieniędzy aby tylko schudnąć. Prawda jest taka, że zajęło mi to wiele lat zanim wreszcie zrzuciłam z siebie te niezbędne kilogramy, ale było warto bo w dniu dzisiejszym czuję się świetnie.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, w jakiej ja byłam zaledwie parę lat temu to chciałabym Ci pomóc, jeśli oczywiście jesteś na to gotowa. Jeśli jesteś to chciałabym Ci pokazać jak schudnąć 10 kg w 30 dni nie przegładzając się oraz bez żadnych środków odchudzających.

W książce „Odkryj jak schudnąć 10 kg w 30 dni nawet jeśli nic do tej pory nie działało” poprowadzę Cię za rękę i pokaże Ci krok po kroku jak wreszcie zwalić z siebie wszystkie kilogramy które Ci przeszkadzają i utrudniają życie. Nareszcie będziesz mogła cieszyć się życiem oraz nosić takie ubrania jaki Ci się naprawdę podobają.

Przejdź tutaj aby dowiedzieć się więcej: Odkryj jak schudnąć 10 Kg w 30 dni

jak schudnac oferta

3 thoughts on “Tabletki Na Odchudzanie – Czy Tak Naprawdę Działają?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *