Polityka Prywatności

Korzystając z usług znajdujących się na stronie www.odkryjjakschudnac.pl akceptujesz zasady zawarte w polityce prywatności znajdujące się poniżej.  

Oliwia Sanders zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności.  Jakiekolwiek wprowadzone zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Twoje dane nigdy nie będą udostępnione lub sprzedane innym organizacjom dla ich celów komercyjnych.

W każdej chwili masz prawo do usunięcia swoich danych poprzez wypisanie się z mojej listy. Jeśli będziesz chciała się wypisać to możesz to zrobić poprzez kliknięcie na link wyrejestrowujący, znajdziesz go w każdym emailu, który otrzymasz. Jeśli będziesz miała z tym jakiekolwiek problemy to w każdej chwili możesz napisać mi e-mail na adres support@odkryjjakschudnac.pl i Ci w tym pomogę.

W Jaki Sposób Korzystam z Twoich Danych

Twoje dane pochodzą jedynie od Ciebie i obejmują one zazwyczaj adres e-mail oraz imię. Używam ich jedynie w celu skontaktowania się z Tobą oraz przesyłania Ci informacji. W specyficznych przypadkach możesz zostać poproszona o dokładniejsze dane, które będą konieczne do realizacji zamówionej usługi. 

Twoje dane są chronione i NIGDY ich nie sprzedam w celach komercyjnych lub marketingowych.  Szanuję prawa użytkownika do prywatności.

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom na mojej liście. Zapisując się na tę listę zgadzasz się na ich przyjmowanie.

Żadna część strony odkryjjakschudnac.pl nie jest przeznaczona dla osób poniżej 18 lat.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie korzystaj z moich usług.

Linki Do innych stron 

Na stronie www.odkryjjakschudnac.pl mogą znaleźć się linki do innych stron internetowych. Te linki są tylko udostępnione z celów dogodności. To znaczy że nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za zawartość, która znajduje się na tych stronach. Nie popieram oraz nie reklamuję tych stron w żaden sposób.

Gwarancja

Gwarancja obowiązuję na wszystkie produkty przez 30 dni od zakupu.

Ze względów podatkowych gwarancja zwrotu pieniędzy nie obowiązuje przy płatności pocztą/zwykłym przelewem.

Gwarancja nie obowiązuje dla osób które próbują “wykorzystać” system zwrotu pieniędzy. Innymi słowy gwarancja zwrotu pieniędzy nie obowiązuje dla osób, które natychmiast po zakupie, lub w ciągu okresu dwóch pierwszych tygodni domagają się zwrotu pieniędzy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje dla osób które nie otrzymały obiecanych efektów w okresie dwóch pierwszych tygodni. Zwrot pieniędzy jest w tym wypadku natychmiast dokonany.

Wyłączenie Odpowiedzialności 

Treści zawartej na stronie www.odkryjjakschudnac.pl oraz w raportach jest oparta na moich indywidualnych poglądach. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wtórne w podejmowanych działaniach, o rodzaju prawnym, finansowym lub w inny sposób przez każdego i wszystkich czytelników tego materiału. Jesteś więc osobiście odpowiedzialna za swoje postępowanie.  

Wszystkie informacje zawarte w emailach, raportach oraz stronach internetowych Oliwi Sanders mają charakter rozrywkowy. Nie są to profesjonalne porady.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności to możesz je wysłać na adres: support@odkryjjakschudnac.pl

Możesz także wysłać mi list na adres:

Oliwia Sanders

Ul. Pobiedziska 18

61-686 Poznań

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *