Co Jeśli Nie Schudniesz?

co zrobić aby schudnąćIstnieje wiele powodów, dlaczego powinnaś schudnąć.

Najbardziej oczywistym powodem jest to, że utrata nadwagi wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie oraz na Twoją pewność siebie.

Niestety, ale nie jest to takie proste.

Wiele kobiet chce schudnąć, ale większość z nich kompletnie nic w tym kierunku nie robi.

Wiele kobiet, które próbowało się odchudzać, ale nie mogły schudnąć, bardzo szybko się poddało.

Ja osobiście walczyłam z nadwagą przez bardzo długi czas, dokładnie przez całe dziesięć lat. Przez pierwsze pięć lat kompletnie nic nie schudłam a próbowałam w tym okresie czasu dosłownie wszystkiego.

Były chwile, kiedy chciałam się poddać, były chwile, kiedy czułam się paskudnie, ale mimo tych chwil się na szczęście nie poddałam.

Po pięciu latach wydarzyło się coś, co odmieniło moje życie o całe 360 stopni i schudłam 36 kilogramów w ciągu trzech miesięcy. Ważyłam 97 kg, w dniu dzisiejszym ważę 58 kilogramów i nie muszę się ani przegładzać ani liczyć kalorii, aby utrzymać moją wagę.

Zastanawiasz się teraz na pewno, co takiego zrobiłam w tym okresie czasu co różniło się od tego co robiłam przez całe pięć lat. Opowiem Ci o tym trochę później.

Czy było warto? Czy pięć lat walki z nadwagą były warte rezultatu, który osiągnęłam? Oczywiście, że tak. Odzyskałam swoją radość życia i czuję się świetnie KAŻDEGO dnia.

Jeśli ja mogłam schudnąć to Ty TAKŻE możesz, NAWET, jeśli wypróbowałaś już wszystkiego i nic Ci do tej pory ni pomogło.

Najważniejsza jest jednak motywacja, bo jeśli ją stracisz to najlepsze metody, jakie tylko istnieją nie pomogą Ci schudnąć.

Jeśli schudniesz to:

  1. Twój organizm będzie się dużo lepiej czuł
  2. Zmniejszysz ryzyko na choroby takie jak zawał serca, wysokie ciśnienie, cukrzyca i wiele innych o całe 85%.
  3. Będziesz czuła się bardziej atrakcyjnie i kobieco
  4. Twoja pewność siebie się przynajmniej podwoi
  5. Twój partner będzie czuł znacznie większą atrakcyjność wobec Ciebie

Oto tylko kilka powodów, dlaczego powinnaś schudnąć, a istnieje ich o wiele więcej.

Jeśli z kolei nie schudniesz to dużo ryzykujesz. Jest to znany fakt, że ludzie z nadwagą mają wysoki poziom cholesterolu we krwi, który blokuje tętnice i powoduje zawał serca.

Otyłość powoduje także różne rodzaje raka jak:  rak macicy, pęcherzyka żółciowego jajników oraz piersi. Jeśli chodzi o mężczyzn to ryzykują oni raka prostaty oraz raka odbytnicy.

Człowiek z nadwagą ryzykuje także cukrzyce typu II. Najnowsze badania wykazały, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy nadwagą a cukrzycą typu II. Szansa jest duża, że osoba z nadwagą może dostać poważne powikłania zakłócające korzystanie z treści insuliny i dlatego może dostać cukrzyce typu II.

Otyłość rozwija także bezdech senny oraz ciężkie chrapanie, które jest bardzo niebezpieczne dla organizmu.

Jest to także nieunikalne, że osoby z nadwagą będą prędzej czy później cierpieć na chorobę stawów.

To są tylko niektóre z chorób, które są związane z nadwagą. Możesz ich całkowicie uniknąć, jeśli tylko podejmiesz decyzję, aby bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy.

Ale nie mówiąc już o chorobach, jeśli schudniesz to wpłynie to niesamowicie korzystnie dla Twojego stanu psychicznego.  Mężczyźni będą patrzeć na Ciebie w zupełnie inny sposób, będziesz pociągać swojego partnera znacznie więcej, będziesz na reszcie mogła nosić takie ubranie, jakie Ci się podoba a to wszystko sprawi że dostaniesz dużo większą pewność siebie oraz nową radość życia.

Wyobraź sobie teraz, że jesteś chuda, ważysz tyle ile zawsze marzyłaś, jakie masz na sobie ubranie? W jaki sposób patrzą na Ciebie mężczyźni? W jaki sposób patrzą na Ciebie inne kobiety?

To wszystko możesz zyskać, jeśli tylko podejmiesz decyzję, aby schudnąć.

Czy jest, więc warto?

Jeśli nie przeczytałaś jeszczs artykułu skuteczne odchudzanie to sugeruję abyś go przeczytała. Dowiesz się tam od czego zacząć aby skutecznie schudnąć.

Jeśli masz problemy z odchudzaniem i próbowałaś już wszystkiego ale nic do tej pory nie działało to mam dla Ciebie dobre nowiny. Ja także próbowałam wszystkiego i zajęło mi to całe pięć lat ale pokonałam ten problem raz na zawsze. Jeśli ja mogłam, to każdy może. Sama możesz się przekonać tutaj: Odkryj jak schudnąć 10 kg w 30 dni

jak schudnac oferta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *