Jak Szybko Schudnąć – 3 Proste Sposoby

Featured

jak szybko schudnąc i utrzymać swoją wagęCzy zastanawiałaś się kiedyś, jak szybko schudnąć ? Może masz nadzieje, że znajdziesz odpowiedź  w Internecie? A jeśli uda Ci się ją znaleźć, to czy myślisz, że pomoże tym razem? A jeśli schudniesz to jak długo uda Ci się utrzymać wagę?

Czy zastanawiasz się nad tym ile będziesz musiała sobie odmówić, żeby osiągnąć swój cel? Ile jesteś sobie w stanie odmówić, żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę? Czy warto więc jest się odchudzać?

Continue reading

Co Każda Kobieta Z Nadwagą Powinna Wiedzieć O Piciu Wody

Featured

pij dużo wody aby schudnąćCzy chciałabyś dowiedzieć się jak schudnąć za pomocą wody? Czytaj w takim razie dalej. Twoje ciało składa się w 70% z wody. Mniej więcej 85% z Twojego mózgu to woda. 80% krwi i 70% mięśni to woda. Każda komórka w naszym organizmie potrzebuje wody do życia. Picie dużej ilości wody ma OGROMNE znaczenie na schudnięcie. Dlaczego?

Woda wypełni nasz żołądek i może nawet zastąpić uczucie głodu. Ale jak to jest możliwe?

Continue reading

Chcę Schudnąć, Ale Od Czego Zacząć?

chcę schudnąć ale nie wiem jakIstnieją dwie grupy kobiet z nadwagą, te które próbowały już różnych diet oraz metod aby schudnąć oraz te które bardzo chcą schudnąć ale nie wiedzą od czego zacząć.

Prawda jest taka że ten pierwszy krok jest tym najtrudniejszym i bardzo trudno jest się nam do czegoś zobowiązać, szczególnie jeśli nie mamy pojęcia od czego zacząć.

Jeśli należysz do tej właśnie grupy kobiet i nie wiesz od czego zacząć aby schudnąć to chciałam Ci dać kilka porad, krok po kroku. Oto one: Continue reading

Skuteczne Odchudzanie – 12 Wskazówek, Które Pomogą Ci Schudnąć

skuteczne odchudzaniePrzez 10 lat walczyłam z nadwagą.

Byłam gruba i niezadowolona z życia.

Próbowałam dosłownie wszystkiego aby schudnąć ale nie było to takie proste.

Wypróbowałam wiele różnych metod i zajęło mi to sporo czasu ale w końcu schudłam 20 kilogramów i zajęło mi to tylko 60 dni.

Oto kilka wskazówek na skuteczne odchudzanie: Continue reading