Odchudzanie – Jedzenie Spalające Tłuszcz Automatycznie

odchudzanie - jak spalać tłuszczCzy może to być możliwe, że jedzenie niektórych pokarmów może pomóc Ci schudnąć oraz automatycznie spalać tłuszcz bez ćwiczeń lub diet?

Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK.

Istnieją pewne pokarmy, które stymulują tryb metabolizmu, co pozwoli Ci spalić więcej kalorii bez ćwiczeń, głodzenia się lub diet, ALE oczywiście nie oznacza to że natychmiast staniesz się chudziutka. (Czy nie byłoby to fajnie jeśli odchudzanie byłoby aż takie proste?)

To znaczy, że nie wydarzy się żaden cud i nie zaczniesz chudnąć z dnia na dzień spożywając te produkty, ale te pokarmy POMOGĄ Ci spalić więcej kalorii. Czy rozumiesz różnicę?

Oto 7 Pokarmów, Dzięki Którym Będziesz Mogła Spalać Więcej Kalorii


Pokarm Spalający Tłuszcz #1 Zielona Herbata

Większość z nas słyszała już o zielonej herbacie i jaki ona ma efekt na odchudzanie, ale prawda jest taka, że zielona herbata jest także bardzo zdrowa i działa bardzo pozytywnie na Twój organizm.

Ale dlaczego zielona herbata ma aż tak dobry efekt na odchudzanie? Zielona herbata przyspieszy tryb działania Twojego metabolizmu, co dalej sprawi że zaczniesz spalać tłuszcz a powodem tego jest to, że zielona herbata zawiera środek o nazwie „galusan epigallokatachiny”, bardziej znany jako EGCG.

Środek ten jest silnym przeciwutleniaczem który stymuluje mózg i centralny układ nerwowy i powoduje efekt „termogeniczny” w organizmie.

3 filiżanki zielonej herbaty jest w sam raz, trzeba jednak pamiętać, że zielona herbata zawiera kofeinę. Jeśli jesteś, więc wrażliwa na kofeinę to radzę zmniejszyć dawkę lub spróbować bezkofeinowej zielonej herbaty.  Kofeina odgrywa jednak dużą rolę w termo genezie i spalanie tłuszczu nie będzie równie efektywne jeśli będziesz spożywać zieloną herbatę bez kofeiny.

Pokarm Spalający Tłuszcz #2 Fasola

Fasola zawiera dużo białka oraz błonnika, które pomagają organizmowi spalać tłuszcz a dzieje się to z dwóch powodów. Po pierwsze, Twój organizm będzie musiał pracować ciężej, aby strawić białko co dalej automatycznie przyspieszy działalność Twojego metabolizmu. Po drugie, białko oraz błonnik automatycznie spowolnią wzrost cukru we krwi a to oznacza, że Twoje ciało będzie przetwarzać mniej cukru w tłuszcz.

Fasola zawiera także dużą ilość włókna, które działa bardzo pozytywnie na oczyszczanie organizmu z toksyn, co dalej spowoduje, że cały Twój system trawienny będzie działać bardziej efektywnie.

Pokarm Spalający Tłuszcz #3 Chude Białko

Jak już wcześniej wspomniałam to Twój organizm musi pracować znacznie ciężej aby strawić białko co dalej przyspieszy działanie Twojego metabolizmu. To oznacza, że automatycznie będziesz spalać więcej kalorii jedząc chude białko.

Oto tylko kilka jedzeń, które zawierają dużo chudego białka: indyk, pierś z kurczaka oraz wołowina.

Pokarm Spalający Tłuszcz #4 Ryba

Ryba zawiera dużo kwasów omega 3, te kwasy pomagają organizmie obniżyć poziom hormonu o nazwie leptyna, a czym niższy poziom leptyny to tym szybsza działalność metabolizmu.

Czym szybsza działalność metabolizmu to tym więcej będziesz spalać tłuszczu.

Ryby które zawierają dużą ilość kwasów omega 3 to: łosoś, makrela, śledź, tuńczyk i sardynki.

Jeśli nie smakują Ci ryby to możesz także jeść omega 3 w formie tabletkowej. Chciałam Cię jednak ostrzec, że olej z ryb ma wpływ na rozrzedzenie krwi, dlatego powinnaś skontaktować się z lekarzem jeśli to będzie stanowić dla Ciebie problem.

Pokarm Spalający Tłuszcz #5 Papryka Chili

Papryka Chili zawiera środek który nazywa się kapsaicyna, ten środek przyspieszy działalność Twojego metabolizmu o całe 25% (Około 500 kalorii dziennie) a jak już wiesz to czym więcej spalisz kalorii to tym więcej schudniesz.

Istnieje wiele różnych rodzajów papryki chili, niektóre są ostrzejsze od innych. Prawda jest taka, że czym ostrzejsza papryka to tym lepiej.

Oto kilka rodzajów papryk chili które działają niesamowicie dobrze na odchudzanie: habanero, tajski oraz thai.

Jeśli nie możesz jeść ostrych jedzeń to papryka chili nie jest dla Ciebie. W takim razie sugeruję musztardę. Nie jest ona, co prawda równie efektywna na odchudzanie jak papryka chili ale także ma dobry efekt.

Pokarm Spalający Tłuszcz #6 Czosnek Oraz Cebula

Zarównie czosnek oraz cebula pomogą Ci rozbić złogi tłuszczu w organizmie, obniżyć poziom kolesterolu oraz poprawić krążenie krwi. Czosnek i cebula nie mają co prawda najlepszego zapachu ale jeśli zależy Ci na schudnięciu to powinnaś przynajmniej spożywać je kilka razy w tygodniu.

Pokarm Spalający Tłuszcz #7 Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy jest jednym z produktów, który powinno się spożywać każdego dnia ponieważ jest on bardzo zdrowy dla organizmu. Ocet jabłkowy jest także używany w leczeniu różnych dolegliwości, w tym: ból gardła, zapalenie zatok, podrażnienie skóry, alergie i wiele więcej.

Ocet jabłkowy obniża także poziom cholesterolu, więc nic dziwnego że także pomaga rozpuścić złogi tłuszczu.

Eksperci zaleczają dwie łyżeczki octu jabłkowego przed każdym posiłkiem. Ocet jabłkowy ma bardzo silny aromat i jest on dlatego trudny do przełknięcia dla niektórych osób, sugeruję dlatego abyś zmieszała go z wodą.

Odchudzanie nie jest takie proste i nie stanie się to samo z siebie. Jeśli chcesz szybko schudnąć to powinnaś w takim razie ściągnąć sobie moją książkę „Odkryj jak szybko schudnąć 10 kg w 30 dni”.

Osobiście zajęło mi to ponad 5 długich lat zanim odkryłam nie tylko jak szybko schudnąć ale także jak zachować moją nową wagę na stałe.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, w jakiej ja byłam jeszcze nie tak dawno temu to najprawdopodobniej próbowałaś już wszystkiego, aby schudnąć ale nic do tej pory nie zadziałało. Wiem jakie to uczucie.

Ja też byłam gruba i nieszczęśliwa, ale tak dalej być ni musi.

Z mojej książki dowiesz się jak schudnąć 10 kg w 30 dni bez głodzenia się, bez liczenia kalorii oraz bez ćwiczeń.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: Odchudzanie – Jak Szybko Schudnąć

jak schudnac oferta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *