O Nas – Kim Jest Oliwa Sanders I Jak Ona Może Ci Pomóc W Uzyskaniu Twojej Wymarzonej Sylwetki

o nas, czyli kim jest oliwia sandersHej, tutaj Oliwia S.

Chciałam się Tobie przedstawić i w paru zdaniach o sobie opowiedzieć.

Zastanawiasz się na pewno, kim jest Oliwia Sanders.

Jestem tak naprawdę tylko zwykłą kobietą, która miała problemy z nadwagą. Pewnego dnia postanowiłam, że muszę zrobić wszystko, aby się z tym problemem uporać i odzyskać radość życia.

Nie będę zanudzać Cię szczegółami, ale około 10 lat temu miałam bardzo trudny oraz smutny okres w moim życiu. Zostałam zwolniona z pracy, następnie zaczęły się problemy z mężem, problemy ekonomiczne i przez to wszystko przytyłam ponad 20 kilogramów.

Pewnego dnia rozmawiając z przyjaciółką powiedziałam jej: „Zrobię dosłownie WSZYSTKO, aby schudnąć, nie ważne, przez co będę musiała przejść ”.

Nie zdawałam sobie wtedy sprawy, że to wcale takie proste nie jest.  Spędziłam dużo czasu czytając każdą książkę o odchudzaniu, która tylko wpadła mi w ręce, słuchałam różnych nagrań motywacyjnych, chodziłam na seminaria o odchudzaniu, spędzałam dużo czasu na forach odchudzających i w między czasie próbowałam każdą metodę, jakiej się nauczyłam.

Próbowałam dosłownie wszystkiego, ale nie wiedziałam jak schudnąć i nie mogłam pozbyć się nadwagi.  Wpadłam wtedy w depresje, bo czułam się strasznie, czułam się brzydka, czułam się ogólnie mówiąc paskudnie każdego dnia.

Pewnego dnia postanowiłam zacząć z tabletkami odchudzającymi i tak właśnie zrobiłam. Wypróbowałam jedne tabletki, następnie drugie i trzecie, prawdę mówiąc to wypróbowałam ponad 30 rodzajów różnych tabletek w okresie dwóch lat i żadne z nich nie działały.

Nie tylko, że nie działały, ale czułam się także okropnie. Miałam niesamowite bóle głowy, wysokie ciśnienie, pociłam się i byłam zawsze zmęczona oraz przygnębiona.

Po dwóch latach stwierdziłam, że tabletki nie działają.

Zaczęłam się wtedy przegładzać. Jadłam jeden niecały posiłek dziennie i byłam przekonana, że teraz nareszcie schudnę. Czułam się gorzej niż kiedykolwiek, ale byłam gotowa poświęcić moje samopoczucie dla utraty mojej nadwagi.

Po dwóch miesiącach schudłam jedynie 3 kilogramy. Byłam w szoku i poczułam się beznadziejnie.

Położyłam się na łóżku i się popłakałam. Płakałam calutką noc.

Następnego dnia postanowiłam, że nie warto się przegładzać, bo i tak nic z tego, nadal przecież jestem gruba.

Zaczęłam, więc jeść dwa posiłki dziennie, nie trwało do długo zanim znowu przytyłam. Te 3 kilogramy, które schudłam przez dwa miesiące przegładzania się powróciły po tygodniu.

Jak Schudłam – Przełom, Który Odmienił Moje Życie

Trwało do bardzo długo zanim tak naprawdę schudłam a stało się to dopiero, kiedy zapoznałam się z kobietami, które były w podobnej sytuacji co ja. Spędzałam z nimi bardzo dużo czasu i słuchałam wszystkie ich historie. Opowiadały mi dosłownie wszystko. Ja słuchałam i słuchałam oraz zapisywałam wszystko, co mi mówiły. Te kobiety były dosłownie ekspertkami, ponieważ walczyły one z nadwagą przez całe swoje życie i wypróbowały dosłownie wszystko łącznie z tabletkami, głodówką, dietą itd. Wiedza, którą one mi przekazały była BEZCENNA. Nie były to bzdury, które piszą w reklamach lub w książkach, aby tylko zarobić na nas pieniądze, ale były to PRAWDZIWE metody, które naprawdę działały i to właśnie tym metodą wszystko zawdzięczam. To właśnie tym metodą zawdzięczam to, że schudłam, że nie mam już problemów z utrzymaniem mojej wagi i mogę znowu cieszyć się z życia.

Jedno jest pewne, schudnięcie nie rozwiąże wszystkich Twoich życiowych problemów. Wiem, że łatwo jest tak myśleć, kiedy się czegoś tak bardzo pragnie, myśli typu: „Jeśli tylko schudnę to całe życie mi się ułoży..” lub „Jeśli schudnę 10 kg to będę wreszcie szczęśliwa i wszystkie moje problemy z mężem się rozwiążą ..” itd. Wszystkie Twoje problemy się na pewno nie rozwiążą tylko, dlatego że schudniesz.

ALE jeśli nie schudniesz to nie będziesz czuła się jak prawdziwa kobieta, bo będziesz stale czuła się brzydka, nie atrakcyjna, nie będziesz mogła nosić takiego ubrania, jakie Ci się podoba, ale przede wszystkim będziesz zawsze zazdrościła szczupłym kobietom i czuła się gorsza od nich. Założę się, że wiesz dokładnie, o czym mówię.

Dlaczego Masz Mi Uwierzyć Że Mogę Ci Pomóc?

Jak już wiesz to istnieje wiele ludzi, którzy próbują Ci wmówić, że mają oni rozwiązanie na wszystkie problemy. Ja osobiście spotkałam wiele takich ludzi, którzy obiecywali mi, że ich system, dieta czy też tabletki sprawią, że schudnę. Straciłam, więc nadzieję i przestałam wierzyć ludziom tak po prostu i jeśli jesteś w podobnej sytuacji, w jakiej ja byłam to wypróbowałaś już dużo różnych metod na schudnięcie.

Większość z nich na pewno nie działało, niektóre z nich działały tylko częściowo, ale nie dały Ci objechanego rezultatu.

Ja nie będę Ci wmawiać, że moje metody działają i nie oczekuję abyś w ślepo mi uwierzyła, ponieważ chcę abyś sama się przekonała.  Dopiero po zapoznaniu się z moim materiałem sama ocenisz czy masz mi zaufać czy nie.

Chciałabym, dlatego abyś WYPRÓBOWAŁA tego, co się ode mnie nauczysz.

Zanim opowiem Ci o moich programach to chciałam Ci powiedzieć, że otrzymasz stu procentową gwarancję na każdy z moich programów.

Dam Ci możliwość przeczytania, obejrzenia oraz wypróbowania moich materiałów ZANIM zdecydujesz się czy są one dla Ciebie, czy nie.

Jeśli NATYCHMIST nie otrzymasz obiecanych rezultatów, to zwrócę Ci każdą złotówkę, jaką zapłaciłaś.

Wierzę, że przekonasz się, że nie piszę o niczym co nie działa, lub co działa tylko czasami. Najważniejszą rzeczą jest dla mnie REZULTAT.

Tylko i wyłącznie po wypróbowaniu moich materiałów chciałabym abyś mi uwierzyła, że mogę Ci pomóc.

Jestem tylko człowiekiem i jako człowiek mam swoje wady. Ale wierzę także, że moje programy są najlepsze, jakie tylko istnieją na ten temat. Po przerobieniu moich programów będziesz jedynie żałować, że nie znalazłaś ich wcześniej. Wiem, że nie jestem w stanie rozwiązać wszystkich Twoich problemów życiowych, ale jestem także przekonana, że mogę pomóc Ci schudnąć.

Oliwia Sanders

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *