Jak Skutecznie Schudnąć – Porady Dla Kobiet Po 40 Roku Życia

jak skutecznie schudnąć po 40 roku zycuaCzy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego masz nadwagę? Po 40 roku życia odchudzanie staje się trudniejsze. Dzieje się tak dlatego, że masz wolniejszy metabolizm. Możesz mieć wahania gospodarki hormonalnej, a to ma wpływ na wiele czynników odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej wagi. Jeśli ostatnio zauważyłaś, że masz jakieś objawy alergiczne, denerwujesz się, jesteś zmęczona, zaniepokojona, albo często boli Cię głowa, wypadają Ci włosy

Binära Optioner 

Valuta

i masz mniejszy popęd seksualny, to powinnaś się zgłosić natychmiast do lekarza. Wiele kobiet niedosypia ze względu na intensywny tryb życia. Dobry sen jest podstawą do utrzymania prawidłowej masy ciała. Powinnaś spać od 6 do 8 godzin dziennie. Wraz z wiekiem powinnaś spać coraz dłużej aby skutecznie schudnąć. Musisz o tym pamiętać i zadbać o to jak najszybciej.

Jak Skutecznie Schudnąć I Odżywianie

Dobierając sobie jakąś dietę powinnaś wziąć pod uwagę to co musisz dostarczyć swojemu organizmowi  żeby go nie wyniszczyć.

Musisz wiedzieć, jak zdrowo żyć. Z kolei powinnaś unikać pokarmów, które nie mają żadnych wartości odżywczych a dostarczają tylko tłuszcz i same substancje chemiczne. Jeśli jesteś przeciętną kobietą, która dużo pracuje, to prawdopodobnie jesz dużo tłuszczów i cukrów a stanowczo za mało błonnika.

Oznacza to również, że jesz niskotłuszczowe produkty, które mają w sobie mnóstwo sztucznych słodzików. One są jeszcze gorsze niż cukier. Spowalniają Twój organizm i powodują jego nieprawidłowe funkcjonowanie.

Zdrowa dieta dla kobiety powyżej 40 roku życia jest nieco inna niż dla młodej dziewczyny.

Kiedy się starzejemy nasze ciało już wolniej spala węglowodany. Jeśli masz w domu młodą córkę, to nie znaczy, że obie musicie jeść to samo. Jeśli Twoja rodzina je tuczące posiłki, to zacznij gotować osobny obiad dla siebie. Twoja rodzina może mieć zwyczajnie szybszy metabolizm niż Ty.

Pewnie teraz pomyślałaś sobie, fajnie ja mogę ugotować posiłek dla siebie, ale kiedy ja mam to zrobić? Mój dzień jest na to za krótki.

Pewnie masz racje zwłaszcza wtedy, kiedy Twój dzień wygląda tak:

Rano – przygotowujesz śniadanie dla rodziny.

09:00 do 17.00. – jesteś w pracy.

18.00 do 20.00 – Idziesz na zakupy, albo zawozisz dziecko na jakieś dodatkowe zajęcia.

20:00 do 22:00 – gotujesz jakiś szybki posiłek.

22:00 – idziesz spać.

Jeśli żyjesz w ten sposób, to powinnaś jak najszybciej zacząć coś ćwiczyć. Możesz to robić podczas wykonywania codziennych obowiązków. Np. Kiedy gotujesz możesz w tym czasie poćwiczyć jakieś ćwiczenia aerobowe. Albo zamiast jechać do pracy samochodem iść pieszo, to na pewno pomoże Ci chudnąć i sprawy, że będziesz zdrowsza.

Lekarstwa, Które Uniemożliwiają Odchudzanie

Są też leki na receptę, które mogą utrudniać odchudzanie i myślę, że warto o nich coś wiedzieć. Niektórzy lekarze Twierdzą, że nie tylko nie schudniesz biorąc je, ale możesz również przytyć. Oto niektóre z nich. Zapamiętaj je i unikaj jak ognia.

Prednizon- najczęściej przepisywany na choroby układu krążenia.

Elavil – lek przeciwdepresyjny.

Tofranil – inny lek przeciwdepresyjny.

Zyprexia – przepisuje się go w przypadku silnych psychoz.

Diabeta – Dla chorych na cukrzycę.

Diabinese – Innym powszechnie stosowany lek na cukrzycę.

Takich leków jest dużo więcej. Jeśli następnym razem lekarz Ci cos przepisze zapytaj go, czy to nie będzie miało wpływu na Twoją wagę. Są również różne zastępcze lekarstwa, które nie wywołują takich efektów ubocznych. Zapytaj o nie lekarza.

Podczas odchudzania pamiętaj też o tym, żeby pić dużo wody. To jest rada, którą na pewno powinnaś zapamiętać. Picie dużej ilości wody może poprawić Twój stan zdrowotny. Woda oczyszcza nerki i pomaga usuwać toksyny z organizmu. Niestety ludzie tak często zapominają o niej i nie piją tyle ile powinni. Jeśli Tobie też zdarza się zapomnieć o piciu, to miej w pobliżu butelkę wody. Dzięki temu nie zapomnisz o niej.

Utrzymanie prawidłowej wagi w wielu 40 lat jest trudniejsze, ale nie niemożliwe.

Musisz ciągle szukać odpowiedniego sposobu odżywiania dla siebie. I pamiętaj, że nie musisz jeść tego samego, co cała Twoja rodzina.

Jeśli wykorzystasz wskazówki zawarte w tym artykule, to na pewno uda Ci się skutecznie schudnąć i utrzymać tą wagę na długo.

Jeśli jednak nie chcesz marnować czasu i pragniesz szybko schudnąć to mam dla Ciebie dobre nowiny. Opracowałam cały system odchudzania, dzięki któremu będziesz mogła chudnąć 2.5 kg, co 7 dni NAWET, jeśli wypróbowałaś już wszystkiego i nic do tej pory nie działało.

Kliknij w link aby dowiedzieć się więcej: Jak skutecznie schudnąć

jak schudnąć oferta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *