Jak Powinnaś Liczyć Kalorie Podczas Odchudzania?

jak liczyć kalorieZanim powiem Ci, jak powinnaś liczyć kalorie, chcę Ci wbić do głowy pewną rzecz. Zapamiętaj, że nie zależy Ci na zmniejszeniu swojej wagi, tylko na utracie tkanki tłuszczowej. Wszyscy mówią, że chcą stracić na wadzę, ale uwierz mi, że nie byłabyś zadowolona z efektów odchudzania, gdybyś straciła tylko tkankę mięśniową. Gwarantuje Ci, że czułabyś się okropnie. Wobec tego od teraz Twoim celem nie jest stracić na wadzę, tylko pozbyć się zbędnych ilości tkanki tłuszczowej.
Continue reading

Jak Skutecznie Schudnąć – Porady Dla Kobiet Po 40 Roku Życia

jak skutecznie schudnąć po 40 roku zycuaCzy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego masz nadwagę? Po 40 roku życia odchudzanie staje się trudniejsze. Dzieje się tak dlatego, że masz wolniejszy metabolizm. Możesz mieć wahania gospodarki hormonalnej, a to ma wpływ na wiele czynników odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej wagi. Jeśli ostatnio zauważyłaś, że masz jakieś objawy alergiczne, denerwujesz się, jesteś zmęczona, zaniepokojona, albo często boli Cię głowa, wypadają Ci włosy

Continue reading

Wskaźnik BMI, Co To Jest I Jak Może Pomóc Ci W Odchudzaniu?

Oblicz Bmi wskanik który pokaże Ci Twoje BmiBMI to taki wskaźnik, który bezbłędnie oceni, czy masz nadwagę, niedowagę, czy prawidłową wagę. To dzięki temu dowiesz się, czy powinnaś się odchudzać, czy być może nie jest to konieczne.

Czasami możesz być zupełnie nieświadoma, że Twoja waga nie jest prawidłowa. Tylko pamiętaj, że BMI nie jest wyrokiem. Zanim zaczniesz się odchudzać musisz wziąć pod uwagę Twój stan zdrowia.

Continue reading

Jedzenie, Dzięki Któremu Będziesz Wyglądała Jak Szczupła Modelka Z Czasopism

nadwaga i otyłość - jak ją pokonaćNadwaga jest problemem wielu kobiet ale czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego niektóre kobiety są chude jak patyk, a niektóre walczą z nadwagą przez całe życie?

W wielu wypadkach jest to oczywiście genetyka. Dziedziczymy geny naszych przodków i otyłość jest to po prostu nieunikalna.
Continue reading