Czy Zielona Herbata Wspomaga Odchudzanie? Mit Czy Prawda?

Zielona herbata i odchudzanieCoraz więcej osób uważa, że zielona herbata pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Zanim zaczniesz porównywać kawę i herbatę zastanów się, co tak naprawdę wiesz o ilości kalorii jakie posiada herbata. Jest wiele faktów, które potwierdzają, że jest ona  zdrowa i pomaga podczas odchudzania. Ale czy te fakty są prawdziwe? Zawsze najlepiej jest sprawdzić wszystkie pozytywne i negatywne działania zielonej herbaty zanim oceni się ją jako złoty środek dla osób z nadwagą.

Continue reading

Czy Omijanie Posiłków Pomoże Ci W Odchudzaniu?

Featured

omijanie posiłków a odchudzanieWiele kobiet nie ma pojęcia jak zrzucić zbędne kilogramy, są dlatego przekonane że jedyną metodą na odchudzanie jest zmniejszenie ilości spożywanych kalorii.

A w jaki sposób to robią? Oczywiście, omijają niektóre posiłki. Który z posiłków jest najprostszy do ominięcia?Jest nim oczywiście śniadanie. Śniadanie jest NAJWAŻNIEJSZYM posiłkiem. Dlaczego? Ponieważ wyznacza kontekst dla reszty dnia.

Continue reading

Sekrety Złego I Dobrego Metabolizmu

metabolizm i jego sekretyCzy jest to mój metabolizm?

Wiele kobiet zadaje mi to właśnie pytanie.

Chciałam Cię, więc zapytać, czy znasz kogoś, kto je ile chce oraz co chce, ale nigdy nie tyje?

A może znasz kogoś, kto tylko spojrzy na jedzenie i już przybrał na wadze?

Nie tak dawno temu czytałam artykuł, w którym opisano badania przeprowadzone przez naukowców. W badaniach zostały wybrane dwie grupy kobiet. Continue reading