Jak Schudnąć 3 kg W Ciągu 10 Dni?

jak schudnąć 3 kilogramy w ciągu 10 dniSzybkie odchudzanie jest zawsze bardzo popularnym tematem wśród kobiet które chcą schudnąć na specjalną okazję. Niektóre kobiety po prostu nie mają problemów z nadwagą i nigdy ich nie miało, chcą tylko schudnąć kilka kilogramów aby na przykład zmieścić się w stare ciuchy itd.

W zeszłym tygodniu otrzymałam proste, ale jednocześnie bardzo interesujące pytanie od czytelniczki która chciała się dowiedzieć jak schudnąć 3 kilogramy w ciągu 10 dni i czy to jest możliwe. Oto pytanie które mi zadała:

>>> Pytanie:

Nie mam problemów z nadwagą, ważę co prawda trochę więcej niż powinnam ale nigdy mi to nie przeszkadzało i jestem zadowolona z mojego wyglądu zewnętrznego. Chciałam się dowiedzieć jak pozbyć się trzech kilogramów w ciągu dziesięciu dni?

Jestem zaproszona na przyjęcie za około dwa tygodnie i chciałam ubrać się w sukienkę, którą kupiłam pół roku temu, ale kiedy ją wczoraj przymierzyłam to okazało się, że była na mnie obcisła i nie wyglądałam w niej tak jak bym chciała. Co mogę więc zrobić i czy jest to możliwe?

>>> Odpowiedź:

Jak szybko schudnać? Jest to bardzo częsty problem, bardzo często kupujemy ubrania, które chowamy do szafy na specjalną okazję. W Twoim wypadku jest to przyjęcie, dla innych kobiet może to być wesele czy też urodziny. Zostało Ci 10 dni to przyjęcia i zastanawiasz się jak schudnąć trzy kilogramy w tak krótkim okresie czasu.

Mam dla Ciebie i dobrą i złą wiadomość.

Nie będziesz w stania pozbyć się tyle tłuszczu w ciągu dziesięciu dni, ponieważ jest to zupełnie nie możliwe. Żadna dieta oraz metody Ci w tym nie pomogą, jest to dosłownie fizycznie niemożliwe.

No dobrze, teraz do tych dobrych nowin.

Będziesz mogła pozbyć się trzech kg w ciągu dziesięciu dni ale nie będzie to tłuszcz. Pozwól, że wytłumaczę Ci, dlaczego. Kiedy zaczynamy się odchudzać to te pierwsze 2-4 kilogramy, które chudniemy składają się z wody.

Będziesz więc mogła schudnąć ale nie pozbędziesz się zbyt dużo tłuszczu w tym krótkim okresie czasu, pozbędziesz się raczej 3 kilogranów wody. Czy to wystarczy, aby zmieścić się w sukienkę? To oczywiście zależy od sukienki 🙂

Jeśli chcesz, więc schudnąć tylko 3 kilogramy to nie ma to znaczenia, jakiej metody zastosujesz ponieważ jak już to wcześniej wspomniałam to nie pozbędziesz się żadnego tłuszczu ale tylko wody.

Oto co Ci sugeruję:

  1. Nie przegładzaj się ALE zacznij jeść zdrowo. Ilość kalorii jest ważna ale ważniejsze od ilości kalorii jest gatunek kalorii. Na przykład, 1200 kalorii chleba to nie to samo co 1200 kalorii warzyw i owoców.
  2. Diety nie działają i nawet jeśli trochę schudniesz to nie będzie to długotrwały efekt. Tutaj możesz poczytać sobie dlaczego diety tak naprawdę nie działają: Diety
  3. Jedz to syta ale unikaj jedzenia oraz napojów które zawierają „niezdrowe” kalorie. Oto kilka przykładów jedzeń oraz napojów których obowiązkowo powinnaś unikać: wszystkie napoje gazowe (nawet woda gazowana), mleko oraz koktajle mleczne, alkohol, przekąski które zawierają cukier rafinowany, czekolada, energiczne napoje jak na przykład Red Bull.
  4. Kawa bez cukru jest bardzo dobrym sposobem na przemianę materii oraz spalanie tłuszczu. Zbyt dużo kawy jest jednak nie dobre dla Twojego systemu nerwowego, sugeruję nie więcej niż trzy filiżanki dziennie.
  5. Ćwiczenia zwiększą ilość spalonych kalorii, ALE nie znaczy to, że czym więcej będziesz ćwiczyć to tym więcej schudniesz. Wiem, że brzmi to logicznie i tak powinno być, ale tak nie jest. Ważne jest także abyś ćwiczyła prawidłowo, niektóre ćwiczenia sprawią że przytyjesz.
  6. Pij dużo wody. Woda jest bardzo zdrowa dla Twojego organizmu i dzięki wodzie będziesz czuła się bardziej najedzona.

Ważna porada:

Ilość kalorii jest ważna i musisz spalać więcej kalorii niż spożywasz, aby schudnąć ALE przestań liczyć kalorie ponieważ w rzeczywistości wszystkie obliczenia kalorii nie działają. Odchudzanie jest znacznie bardziej skomplikowane niż numeryczne obliczenia kalorii.

Ale dlaczego obliczenia nie działają?

Wszystkie obliczenia zakładają że osoba która się odchudza spala sam tłuszcz. W rzeczywistości tak niestety nie jest, ponieważ spalamy także wodę, glikogen oraz proteinę i dlatego właśnie te obliczenia kalorii prawie nigdy się nie zgadzają.

Nie można także porównywać kalorii ze sobą, kalorie w hamburgerze są zupełnie inne od kalorii w sałacie czy też ciasteczku.

Odchudzanie wcale nie jest takie proste. Większość kobiet walczy z nadwagą przez całe swoje życie. Mi osobiście zajęło to pięć długich lat zanim schudłam. W tym okresie czasu wypróbowałam dosłownie wszystkiego. W końcu schudłam i w dniu dzisiejszym nie mam problemów z utrzymaniem mojej nowej wagi. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak tego dokonałam to zerknij tutaj: Jak szybko schudnąć

jak schudnac oferta

2 thoughts on “Jak Schudnąć 3 kg W Ciągu 10 Dni?

  1. Chudnę 1 kg/tydzień i schudłam już 4 kilogramy dzięki tej stronie ale nie mogę pozbyć się tłuszczu na udach. Proszę o pomoc!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *