Siedem Błędów Które Najprawdpodobniej Popełniasz Podczas Odchudzania – Część 3

jak schudnąć zdrowo i szybkoChcesz schudnąć?

Chcesz osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę?

Próbowałaś schudnąć ale Ci to jakoś nie wychodziło a Ty nawet nie wiedziałaś, dlaczego?

Diety Nie pomogły Ci zrzucenia zbędnych kilogramów?

Banc de Swiss

W tym artykule dowiesz się jakich błędów nie popełniać podczas odchudzania.

Błąd #5 Podczas Odchudzania – Picie Zbyt Małych Ilości Wody

Twoje ciało składa się w 70% z wody.

Każda komórka w Twoim organizmie potrzebuje jej, żeby prawidłowo funkcjonować. Najbardziej niedocenianym składnikiem podczas diety jest właśnie wodna niegazowana.

Tak naprawdę kiedy zaczynamy odczuwać pragnienie i bardzo chce nam się pić, to znaczy, że nasz organizm jest odwodniony. Wzmożone picie wody może nam bardzo pomóc podczas zrzucania zbędnych kilogramów.

Woda zamula organizm i sprawia, że przez dłuższy czas nie odczuwamy głodu. Duże ilości wody w diecie mogą spowodować, że będziemy mieli mniejszą ochotę na dojadanie między posiłkami.

Pewnie dopiero teraz zaczynasz sobie zdawać sprawę jak bardzo ważna jest dla Ciebie woda.

To ona pomaga usuwać wszystkie toksyny z organizmu, to które pozostają z jedzenia jak i te które znajdują się w naszym organizmie poprzez stosowanie różnych kosmetyków. Woda odpowiada za transport substancji odżywczych do każdej komórki oraz pomaga utrzymać prawidłową temperaturę całego naszego ciała.

Musisz pić dużo wody jeśli chcesz, żeby Twój metabolizm działał prawidłowo.

Istnieje kilka metod, które pomogą Ci odpowiednio zarządzać gospodarką wodną w Twoim organizmie. Po pierwsze zaraz po przebudzeniu powinnaś pić 0.5 l czystej, niegazowanej wody.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego.

Już Ci tłumaczę.

W ciągu dnia pijesz kawę, albo herbatę, a w nocy nie dostarczasz żadnych płynów do swojego organizmu. Po tak długiej przerwie jest on odwodniony i potrzebuje wody na dobry start.

Po drugie pij 0.5l wody przed każdym posiłkiem. Dzięki temu zjesz mniej i nie będziesz czuła się głodna. Organizm dłużej będzie trawił dostarczone, przez to nie będziesz miała ochoty na dojadanie.

Błąd #6 Podczas OdchudzaniaNiezachwiana Wiara We Własną Siłę Woli

Jeśli wstajesz rano i myślisz o tym, co masz zamiar zjeść, to jest już za późno.

Jeśli będziesz liczyła na swoją siłę woli w momencie, kiedy jesteś głodna, to na pewno przegrasz.

Wyobraź sobie, że właśnie od dłuższego czasu nic nie jadłaś i nie możesz już wytrzymać z głodu. Pierwsze co zrobisz, to wejdziesz do obojętnie jakiej restauracji i zjesz cokolwiek, nawet jeśli będzie to miało ogromną ilość kalorii. Albo gdzieś niedaleko wyczujesz zapach frytek, albo hamburgera.

Przy pustym żołądku na pewno sobie niczego nie odmówisz. W takim momencie żadna siła woli Ci nie pomoże. W ogóle liczenie na własną wewnętrzną siłę jest bardzo przereklamowane.

Odrobinę siły na odmówienie sobie czegokolwiek mamy tylko i wyłącznie rano. A i tak są to znikome ilości. Twoje opanowanie jest bardzo ograniczone.

Im więcej będziesz się zastanawiała nad tym, co zjesz, tym mniejsze szanse masz na to, że uda Ci się uniknąć zjedzenia czegoś wysoko-kalorycznego. Ludzie są już tak stworzeni, że myślą o tym, co jest tu i teraz, a nie o tym, co postanowili sobie wczoraj. Tak samo jest z jedzeniem.

Na początku wydaje nam się, że mamy wszystko pod kontrolą, ale szybko przychodzi nam się przekonać, że jednak tak nie jest. Zaczynamy robić ciągle to samo, i przegrywamy tą nierówną walkę licząc tylko na siłę naszej woli. Łatwo jest polegać na silnej woli, kiedy nie jesteśmy głodni, ale jak przychodzi co do czego, to wszystko się gdzieś zatraca.

Jeśli chcesz jeść tyle ile powinnaś, to musisz sobie ułożyć plan odżywiania się i twardo się go trzymać.

Nie pozwalać sobie na odstępstwa. Z czasem przyzwyczaisz się do tego jedzenia i nawet nie przyjdzie Ci do głowy dojadanie. Wystarczy, że wyrobisz sobie taki nawyk a wszystko stanie się dla Ciebie łatwiejsze i bezkonfliktowe.

Musisz świadomie planować swój plan żywnościowy bo inaczej nie zapanujesz nad swoim głodem i nie uda Ci się schudnąć i osiągnąć swojej wymarzonej wagi.

Błąd #7 Podczas Odchudzania – Brak Pomocy Z Zewnątrz.

To jest największy błąd jaki wszyscy popełniają.

Przez to mało która kobieta może osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę.

Wiem ciężko jest szukać u kogoś pomocy i wsparcia. Nie lubimy prosić kogoś o pomoc, bo wydaje nam się, że będziemy tylko kolejnym problemem. Niestety często czujemy się na diecie osamotnieni i bezradni. Jest nam smutno i stajemy się sfrustrowani.

Wydaje nam się, że nic nie ma sensu.

Dodatkowo dołujesz się, bo masz nadwagę i nikt nie wpiera Cię w pozbyciu się jej. Jest Ci smutno, kiedy ludzie mówią Ci, że masz wreszcie coś ze sobą zrobić bo wyglądasz okropnie. Złościsz się bo dookoła Ciebie jest mnóstwo chudych dziewczyn, które objadają się ciastkami i ciągle wyglądają tak samo.

Po pracy próbujesz znaleźć w internecie jakieś poradniki, które pomogłyby Ci się uporać z tym niewygodnym problemem. Zaczynasz czytać książki na ten temat, słuchasz różnych audiobooków, chodzisz do guru i próbujesz każdej metody, żeby tylko w końcu coś się zmieniło.

Rozwiązanie Swoich problemów znajdziesz w mojej książce “Jak schudnąć 10 kg w 30 dni“. Napisałam ją na podstawie wielu doświadczeń, znajomości ludzkiej psychiki i wielu innych bardzo ważnych czynników.

W mojej książce znajdziesz same łatwe metody, które szybko pomogą uporać Ci się z problemami i uzyskać idealną sylwetkę.

Schudniesz szybko i bez wysiłku, zmienisz swój styl życia i zobaczysz świat z zupełnie nowej perspektywy.

Prawda jest taka, że chcesz być szczupła przez całe życie, a nie tylko przez jakiś krótki okres.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: Jak szybko schudnąć

jak schudnac oferta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *